script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">

Genel - 14 Şubat 2015

Manyak.Net , Manyak Okey’de Üye Olmadan Okey Oyna

Manyak.Net Odalarinda Okey Oyna

Okey tüm dünya çapında en çok ilgi gören oyunlardan bir tanesidir. Hızlı bir şekilde ilerleyen sosyal medya araçları ile beraber okey oyunu artık bu kulvarlarda da oynanabilmektedir. Ancak internet üzerinde bulunan pek çok sitede okey oyunu olmasına rağmen burada yer alan okey oyunları insanları tatmin edecek,onları biraz olsun eğlendirecek  düzeyde geliştirilmemiştir. Özellikle oyun sırasında yaşanan bağlantı kopukları, kasma,donma gibi olaylar oyuncuları oldukça rahatsız etmektedir. Bizlerde sizin bu sorununuza kökten çözüm getirecek bir web sitesi tasarladık. Manyak.Net sitesi büyük bir titizlik sonucu siz değerli oyunculuramızın bütün ihtiaçlarına yanıt verecek seviyede düzenlenmiştir.

Burada Türkiye’nin dört bir yanından gelen değerli okey oyuncular ile okey oynayabilirsiniz. Sitemizde bulunan oyunlarda kesinlikle kapama, donma, ya da oyun esnasında bağlantı kopması gibi sorunlara yer yoktur. Ayrıca sitemizde bulunan görsel efektler ve sistemler herkesin oldukça basit bir şekilde kullanabileceği türdendir. Okey oyuncularının özenle aradığı es okey sistemi de burada sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Bilindiği es okey sistemi internet üzerinde nadir olarak bulunan okey sistemlerindendir. Sitemiz bu sistemin en güncel halini yapısında bulundurarak farkını bir kez daha gözler önüne sermektedir. Ayrıca burada en ufak bir Java problemi dahi yaşamadan oyunlarımızı kesintisiz olarak oynayabilirsiniz.

Üyelerimizin daha rahat okey oynayabilmesi için düzenlenmiş olan Www.Manyak.Net  sitesi size ve yakınlarınıza çok güzel vakit geçirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca burada oyun oynarken çok değerli arkadaşlar kazanabilir oyun sırasında onlar ile keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan oyunlar sizler için tititlikle hazırlanmış ve ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur. Sitemize ulaşmak da son derece basittir. Arama motoruna okeybul.com yazmanız yeterli olacaktır. Bunun yanında okeysh.com, okeysirdas.com ve okeyara.com siteleri de sizleri bizlere ulaştıracaktır. Burada okey oynayabilmek için herhangi bir üyelik şartı, ücret ödeme ya da farklı farklı problemlere yer  yoktur. Sitemize tıkladığınız anda okey oyna kategorisine girmeniz yeterli olacaktır. Burada bulunan sıralama sistemleri ile acemi ve ileri düzey oyuncular belirlenebilmektedir. Böylece sizde kendinize uygun rakipleri çok kolay seçebilmektesiniz.

Okey oyunlarımız ücretsiz olarak oynandığı için android marketlerde en çok indirilenlerin başında gelmektedir.Manyak okey sitesi oyuncularına okey oyunu oynarken müzik ziyafetini de kesintisiz olarak vermektedir. Bunun dışında sitemizde bulunan çeşitli kategorilerde ilginizi çekebilir. Güzel sözler ya da forum kategorisine girerek buralarda güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sitemize tıkladığınız anda Türkiyede ve Dünyada yaşanan gelişmelerden de anında haberdar olabilirsiniz. Sizlerde hemen sitemize giriş yaparak burada biraz stres atabilirsiniz, eğlenebilirsiniz. Sitemizde bulunan okey oyununa giriş yapmak çok basit bir olaydır. Manyak.Net  sitesine Giriş yaptıktan sonra genel salon bölümüne giriş yaparız.Karşımıza çıkan menüden hemen bir nickname oluştururuz. Hemen ardından orada bulunan bir avatara giriş yaparak oyuna başlayabiliriz.

 

Etiketler