okeyManyak.net adresinde binlerce kullanıcı ile ücretsiz okey oyna.

Üye Olmadan Okey Sitesi

Üye olmadan okey Sitesi

https://www.manyak.netüye olmadan okey sitesi

Üye Olmadan Okey Oyna
Üye olmadan okey oyna, genel olarak bu oyunu seven oyuncuların en sevdiği seçenektir. Çünkü çoğu sitenin E-mail onayı gibi uzun ve uğraştırmalı, üyelik prosedürleri vardır. İnsanlar da bu prosedürlere takılmadan oyunlarına girip, oyunlarını oynama keyfini yaşamayı daha çok tercih etmektedirler. Onun içinde bu oyun için insanların sitelerde aradığı ilk özellik üyelik şartının aranmamasıdır.
Hiçbir şekilde üye olmadan okey sitesi bağlantınızı kabul ediyorsa ve sıkıntısız bir şekilde oyununuzu oynayabiliyorsanız, işte o site tam sizin isteğinize uygun bir sitedir. Üyeliğin artıları tabi ki çok daha fazladır. Site içinde tanınmanızı sağlar. Şampiyonluk oyunlarına katılmanızı sağlar. Sonra hepsinden önemlisi, diğer oyuncular kimle oynadıklarını bilirlerse samimi bir arkadaşlık ortamı yakalayabilirsiniz. Tabi ki bu tamamen tercih meselesidir. Siz sadece oyunumu oynar ve çıkarım, kimsenin beni tanımasını istemiyorum düşüncesine sahipseniz, üyelik aramayan siteler önceliğiniz olmalıdır.
Okey oyna üyesiz siteleri de bugün en az üyelik şartı koşan siteler kadar doluluk seviyesine sahiptir. Millet olarak neredeyse milli oyunumuz haline gelen okey oyunu, internet üzerinden de en çok bağlanılan oyundur. Buda doğal olarak sitelerin doluluk oranlarını en çok yükselten faktördür. Yani bir siteye üye olun ya da olmayın, bu oyunu oynamak için bir siteye bağlanıyorsanız emin olun gecenin yarısında da, sabahın köründe de sizinle birlikte online oyun oynamayı bekleyen pek çok oyuncu bulacaksınız.

üye olmadan okey


ÜYE OLMADAN OKEY OYNAMAK
Bugüne kadar internette ne zaman okey oynamak istesem benden hep üye olmamı istediler. Üye olmadan geçip hiçbir sitede okey oynayamıyordum. Aklıma bile gelemeyecek sitelerde hesabım var şimdilerde. Sırf birkaç oyun oynamak istiyorum diye her yere üye olmak zorunda bırakılmak beni sinirlendiriyordu. Çünkü ben üye olmadan okey oynamak istiyordum. Bu sitelere zarar vermezdi herhâlde. Üye olma mantığını hala çözemediğim için üye olmadan okey oynayabileceğim siteleri araştırmaya başladım. Bu da önüme pek fazla seçenek sunmadı. Olanlara da talep düşük gibiydi. Benim anlamadığımsa üye olmadan oynadığımız zaman bizim onların sitelerine girip oyun oynadığımız onların sisteminde zaten görünmüyor muydu? Benim onların sitelerinde okey oynamamı kayıt altında tuttuklarında ne olacaktı?
Sitelerin, üye olarak okey oynatma ya da başka oyunları oynamaya izin vermeye çalışmalarındaki amacı hala çözemedim. Ben bilgilerimi vermeden oyunumu oynamak ve rahatlamak isterken onlar beni bin türlü sorudan geçirip daha sonra benim oyun oynamama izin verdikleri zaman içimde hiç oyun oynama isteği kalmıyor ve bu durum beni etkilediği gibi sitenin de saygınlığının düşmesine neden oluyor. Ben üye olamadan rahatça okey oynayabileceğim bir site bulduğum zaman o site benim aklıma kazınıyor ve sürekli ona girme isteği duyuyorum. Bu benim güzelce oyun oynamamı sağladığı gibi sitenin de prestijini arttırmış oluyor. Bu gibi durumlar sayesinde bu konulara dikkat eden siteler hemen bizim gözümüzde başka bir yere oturuyorlar.
İnsanalar gerçek hayatta olduğu gibi sanal dünyada da rahat olabilecekleri yerler arıyorlar. Bu nedenle de üyelik istemeden oyun oynayabildiğimiz siteler daha çok göz önünde oluyor ve daha çok ilgi çekiyor. Üye olmadan da internet dünyasında var olabileceğimizi ve rahat olabileceğimizi göstermiş oluyor bu tür siteler.


Yazar: admin

Görüntüleme: 0 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 14 Ocak 2022

Cevap bırakın