script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">

Sizden Gelenler - 11 Nisan 2015

OkeyOyna.Tk – Okey Oyna Tk

Okey 

İnternet hayatımızda ki önem derecesini her geçen gün katlayarak arttıran bir teknoloji aracıdır. Bugün internetin girmediği ev neredeyse kalmadı gibi bir şeydir. Bu durumda insanların reel olan bazı zevk ve ihtiyaçlarını internete taşımalarına yol açmıştır. Eğlencelere örnek verecek olursak eskiden insanlar Okey oynamak için mahalle arası kahvehanelerini kullanırken, günümüzde bu zevklerini rahatlıkla internet üzerinden karşılayabilmektedirler.

Okey oyna kelimesini Google arama motoruna yazarak sayısız, oyun oynanan siteye ulaşabilirsiniz. Bu sitelerde günün 24 saatinde oyuncular ve aktif olarak oynana bir oyun ağı bulunmaktadır. Yani şöyle örnek vermek gerekirse; bugün bir kahvehaneye bile gitseniz 4’lüyü tamamlamak için beklemelisiniz. Oysa İnternet üzerinden bu oyunu oynamak istiyorsanız, hiç bu tarz problemlerle karşılaşmadan anında dolan masalarla oyun keyfine daha çok varabileceksiniz.

Bu oyunu oynamak için bir siteye girdiyseniz kriterleriniz şunlar olsun; Oyunun yavaşlık ve hızlılık derecesine bakın. Sonra oyun oynarken site bir anda kopuyor mu buna bakın. Çünkü böyle keyifli bir oyunun tam ortasında sitenin kopması oyuncular için facia bir hiç uyandıracaktır. Oyununda tüm keyfini kaçıracaktır.

Okey oyna sitelerinde öncelik her zaman sitenin hızıdır. Tabi bunun yanında ortamda çok önemlidir. Yöneticilerin siteyle ilgilenmesi, seviyeyi düşüren insanların anında ban yemesi vs gibi kıstasları da sitelerde aramalısınız. Fakat her ne olursa olsun internet üzerinden bu oyunu oynamak, her zaman için ayrıcalıklı bir keyiftir.

Etiketler