okeyManyak.net adresinde binlerce kullanıcı ile ücretsiz okey oyna.

Okeye4 Genel Salon Aşk Bahcesi Okeye4 Araniyor..

Okeye4

OKEYE4 Araniyor

Okey internet ortamında en çok oynanan oyunların başında geliyor, okeyi internetten oynayanların sayısı da buna bağlı olarak artıyor. Okey oynayabileceğinizi internet siteleri ise binlerce.. Ancak her sitenin kendine özgü farklı kuralları söz konusu, kimi oyun sitelerinde üyelik ücretlidir. Yani okey, batak, tavla gibi birçok oyunun ücretsiz olarak oynandığı internette bazı sitelerde bu tarz oyunları online olarak karşınızdakiler ile kesintisiz bir şekilde oynayabilmek için bir ücret ödemek gerekiyor. Bazı sitelerde ise okey oynamak için siteye üye olmanız şart koşulmuştur.

Bu da pek iyi bir durum sayılmaz ancak üzülmeyin, Okeye4 ile ne bir üyelik ücreti ödemeniz gerekiyor, ne de siteye okey oynamak için bir üyelik talebi göndermeniz gerekiyor, tek yapmanız gereken şey sadece siteye girip mevcut olan aktif okey masalarından herhangi birine giriş yapmak. Bunun içinde, çeşitli başarı kategorilerine ayrılmış veya site içinde puanlamaya göre ayırt edilmiş okey masalarından kendinize göre birini seçmek ve boş olan sandalyelerden birine oturmak.

Okeyedört

Boş sandalyelerden birine oturun ve eğer masa tamamen dolarsa, masaya ilk gelmiş kişi yönetici statüsüne sahiptir, okey admini oyunu başlattığı anda oyuna başlayabilirsiniz, ve sonrasında son derece keyifli anlar sizi bekliyor. Aynı zamanda sohbet de etmenizin mümkün olduğu Okeyedört‘te yeni arkadaşlıklar da edinebilirsiniz, bunu yapmak hiç zor değil zaten okey oyuncuları arasında oyun esnasında son derece sıcak ve samimi bir muhabbet söz konusu olduğu için, okey oyuncularının tanıştığı ve arkadaş olduğu çokça görüşmüştür.

UstalarManyak.net okey oyunu da internet üzerinde oldukça popülerdir, birçok kişi artık internet üzerinde bu tarz siteler üzerinden okey oyununu oynuyor ve ister bilgisayarında ister akıllı telefonunda olsun fark etmiyor, herhangi bir yerde de olsa takılmadan ve hızlı bir şekilde okey oynayabiliyorlar. Siz de bu keyiften mahrum kalmayın, her nerede olursanız olun anlık bir şekilde okey oynamak, son derece keyifli vakit geçirmek ve gerçek anlamda oyun keyfi almak için okeye 4 ustalar gibi sağlam salonlarda kendinizi test edin, sağlam ve prensipli oyuncularla kozlarınızı paylaşın!


Yazar: admin

Görüntüleme: 0 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 21 Ocak 2022

Cevap bırakın