script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">

BİZDEN HABERLER - 8 Haziran 2021

Mobil Okey, Javasiz Okey Yeni Okey Oyna

Okey oyna
Türkiye’nin en popüler taş oyunlarından birisi olan okey oyna klasik türü de dahil olmak üzere birçok alt türüyle beraber sitemiz üzerinden oynanabilir.
Oyuncuların birbirini daha rahat bulabilmeleri ve organize olabilmeleri için okey oyunları, oyunun farklı türlerini içeren salonlara; salonlar da oyuncu gruplarının oluşması için odalara bölünmüştür.

Ana sayfa üzerinden kaç salonda ve kaç odada oyun oynandığı; oynanan oyunlarda ne kadar oyuncunun bulunduğu anlık olarak görülebilir. Manyak.Net üyeliği sayesinde sitenin birçok avantajından yararlanılabilir. Ancak herkes üye olmayı tercih etmeyebileceği için sistem otomatik olarak üyelik de atayabilir.

Bu sayede okey oyunlarını oynamak için minimum şartlar site tarafından sağlanmış olur. Manyak.net  üyeleri oyunlarını minimum bilgi paylaşımı ile oynayabilir. Bu sayede gizlilikleri korunur. Ayrıca sosyalleşmenin maksimum seviyede olması için de üyeler arası etkileşim üst düzeye çıkarılmıştır. Üye olarak bazı avantajlar elde edilebilir ki normal ve orta seviyedeki oyuncular için bu avantajlar yeterlidir. Site yönetimi ile “İletişim” sekmesinden bağlantı kurulabilir. Bu sayede oyuncular ile yöneticiler arasında sorunların daha kolay çözülmesi açısından hızlı davranılabilir. Manyak.Net sitesine girildikten sonra önce salon sonra da oyuncu durumuna göre oda seçilir.
Eğer sıfırdan oyun yaratılacaksa yeni odalar da oluşturulabilir.
Sonrasında oyun türü, bitiş puanı, süre gibi detaylar belirlenir.
Okeyin türüne göre de diğer oyuncuların masaya katılması beklenir.
Tüm oyuncular geldikten sonra sistem oyunu otomatik başlatır ve kurucu tarafından belirlenen şartlar sağlanıncaya kadar da oda varlığını sürdürür.
Oyuncuların kazanma sayıları, kaybetme sayıları ve genel puanları sistem üzerinden görüntülenebilir.
Bu tür istatistiklerin tutulması da rekabetçi bir yapıyı ortaya çıkarır.
Www.Manyak.net oyun odalarıyla, oyuncularıyla, sunduğu okey türleriyle, gizlilik politikasıyla ve iletişim imkanlarıyla okey oyuncularına çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Etiketler