okeyManyak.net adresinde binlerce kullanıcı ile ücretsiz okey oyna.

Mobil Okey Cepten İndirmeden

Okey Oyna

GÜZEL SAATLER
İnsanların boş vakitlerinde en fazla yaptıkları işler arasında artık internet üzerinden oyun oynamak geliyor. Hem çok keyifli olan hem de kolay bir şekilde oynanabilen okey sayesinde insanlar eğlenceli saatler geçirebiliyorlar. Okey oyna için artık internet başına oturduklarında yüzlerce site bulabiliyorlar. Artık hangilerinden oyun oynayacaklarına karar verdikten sonra kısa bir süre içinde oyuna bağlanma şansları var.
Bu oyunu ister tek başlarına isterlerse arkadaşları ile karşılıklı olarak bu sitelerde oynayabiliyorlar. Birkaç çeşidi olan okey oyunu genel olarak renk ya da sayı şeklinde oynanıyor. Bir kişinin oyunda bitmesi halinde elinde kalan sayıların toplamı rengin sayısı ile çarpılarak hanelerine yazılıyor. Çoğu okey oyunu 11 elden oluşur. Burada amaç en fazla bitiş yaparak oyun sonunda birinci olmaktır. Diğer bir okey oyunu çeşidi ise toplamdan üşme çeşididir. Burada belli rakamlardan her bitiş sonrasından sayı düşülür amaç en kısa zamanda sıfıra ulaşmak ve oyunu kazanmaktır.
Boş vakitleri geçirmek için özellikle erkekler evlerinden rahat bir şekilde okey oynamaya başladılar. Bu sayede hem kahvelere gitmekten kurtuldular hem de evlerinden aileleri ile beraber olma şansını yakaladılar. Okey oyunu oynamak için artık sadece bir internet bağlantısı yeterli oluyor. Oyunun grafikleri düşük ve hazırlanışı basit olduğu için en kötü bilgisayarlardan bile kolay ve rahat bir şekilde okey oyununu oynayarak vakit geçirme şansları var.

Mobil Okey

Siz Manyak.net üyelerine Birazda Mobil okey hizmetinden bahsetmek istiyorum hepimizin bildigi gibi günümüzde en cok yaygin olan mobilden okey tabletden okey oyna gibi seceneklerde sunulmaktadir manyak okey olarak alt yapısını siz üyelerimiz icin mobil okey oynamak icin güncelledik Javasiz okey sitesi olan manyak.net sitemizde online olarak mobilden bilgisayardan tabletden dilediginizden giriş yaparek manyak.net sitemizde yasayacaksınız..

Okey Sitesine Giremiyorum

Son günlerde bu soru karşımıza cıkar oldu sebebi hepimizin bildigi gibi expoler javadan destegini cektigi icin choreme opera gıbi tarayicilardan javali okey sitelerine girmek imkansiz hale geldi hal böyle olunca javasiz okey sitesi olan manyak.net sitemiz bu sorunu kökten cözmek icin alt yapısını güncelleyerek java yüklemeden okey oynama imkanı sunmuştur.


Yazar: admin

Görüntüleme: 0 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 12 Ocak 2022

Cevap bırakın