Manyak.net Global Okey sitesinde Kurallar Site içerisinde kullanılan rumuzlar diğer üyeleri rencide etmeyecek, küfür ve hakaret içermeyecek şekilde üyenin kendisi tarafından belirlenir. Aksi takdirde takma isim alanların girişleri yöneticiler tarafından engellenecektir.

 

Takma isimler ve nickler sadece kişinin kendisine ait olup, rumuz ve parola bilgileri üçüncü kişilere verilmemelidir. Takma isimlerin başka kişilere kullandırılması kesinlikle yasaktır ve istenmiyen bazı olaylara sebebiyet verebilir.. Aksini ispatlayıcı kesin delil gösterilmeksizin, üyenin takma isim ve parola ile yapılan tüm işlemler üyeliğin asıl sahibi tarafından yapılmış sayılır.

 

Kişiye edilen küfürlerden dolayı hukuki işlemlerde üyenin kendisi sorumludur. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı, küfür, hakaret içeren, dini ya da siyasi tartışma yapılması yasaktır. Oyunlarda kullanılacak olan rumuzlar siyasi fikirler konusunda olumlu veya olumsuz fikirler belirtemez. Bu gibi takma isimler operatörler tarafından uyarıldığında değiştirilmek durumundadır. Aksi taktirde üyelik geçiçi veya kalıcı olarak durdurulabilir ve hakklarında yasal işlem yapılabilir.

 

Lütfen Manyak.net Okey sitesi kurallarını dikkate alınız..