Facebook Okey’de Okey oyna

’de OKEY KEYFİ..

Son yıllarda popülaritesi en çok artan oyunlardan birisi de şüphesiz okey oyunudur.  Okey oyununun ilgi çekmesinin nedeni arkadaş ortamlarında toplanılıp hem muhabbet ederken hem de oyun oynayabilme şansı tanımasından kaynaklanır. Okeyin cazibesine takılanlar arkadaş ortamı bulamasalar da, bu oyunu oynayabilme şansına sahiptirler. Web sitemiz de Türkiye’nin her yerinden insanlar muhabbet kurma ortamı ile okey oynayabilme imkanı tanımaktadır. Bu sayede, facebook okey de olduğu gibi binlerce kişinin ziyaret ettiği ve karakterinize en yatkın arkadaşı seçebileceğiniz bir ortam oluşturduk. Uzun çalışmalarımız sonucunda okeybul.com adlı web sitemizin her kullanıcıya hitap edebilecek bir tasarıya ulaşmasını sağladık. Görünüş itibariyle hiçbir kargaşa içermeyen herkesin istediği her noktaya rahatça ulaşabileceği, binlerce kişinin ziyaret etse de,  sunucularındaki bant genişliği sayesinde tıpkı facebook okey de olduğu gibi kasmaması ve çökmemesi sağlanmıştır. Web sitemizde okey dışında birçok şey bulabilirsiniz.  Örneğin; bazı arkadaşlarımız okey oynamak yerine sadece muhabbet etmeyi, yeni arkadaşlarla tanışmayı seçer.

Böyle düşünen arkadaşlarımız, web sitemizin forum kategorisine aldığımız sohbet bölümünden, Türkiye’de ki binlerce insanla tanışım güzel sohbetlere imkân tanıyabilir. Bunun yanı sıra, Merak ettiğimiz sorular, güzel yazılar gibi kategorilerle diğer sitelerde olmayan bir şey yaptık. Bu kategoriler sayesinde okey.bul web sitesi  sanki kullanıcıların kontrolündeymiş gibi olup, sohbeti yönlendiren, yazıları paylaşan ve düzenleyen bir yapı inşa ettik. Bu yapı bilgisayara dokunmuş her kişinin yapabileceği kadar kolay bir biçimde tasarlanmıştır.  Okey oyunumuzda ise, hiçbir zaman arkadaş eksikliği sıkıntısı çekmeden istediğiniz an oyuna başlayabileceksiniz. Web sitemizin arka planında siz okey oynarken çalacak olan müzik, sıkılmanızı önleyecektir. Web sitemiz tüm bu hizmetlerini kesinlikle ücretsiz olarak sizlere sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey sadece birkaç dakikanızı ayırarak yine ücretsiz biçimde web sitemize kayıt olmaktadır.

Kayıt olurken hiçbir özel bilginizi girmenize gerek yoktur. Web sitemizdeki oyunlar Java tabanlı olduğundan oynarken Java sun yazılımını indirmeniz gerekir. Manyak.Net  yöneticileri bu ayrıntıyı da düşünerek java sun indirebilmeniz için bir kategori düzenlemiştir. Bu kategoriye girerek java sun yazılımını indirip oyunları donmadan ya da kasmadan düzgün biçimde oynayabilirsiniz. Sitemizde üyelik tarihiniz ilerledikçe veya siz oyunlarda ilerledikçe Çalışkan, Verimli, Abone, Tiryaki üye gibi isimler alacaksınız. Böylelikle web sitemizdeki isminiz daha çok tanınacaktır.  Yine web sitemizin diğer web sitelerden farklı olarak  admine doğrudan mesaj atma butonu hizmeti vardır.  Her sayfada sağ alt köşede bulunacak olan butondan sitemizde meydana gelecek ve sizin gerçekleştiremeyeceğiniz her problemi admine doğrudan iletiminizi sağlayacaktır. Bu butonda facebook ya da googleden oturum açmanız gerekir. Daha sonra hangi üye olduğunuzu belirtmek için kendinizi tanıtın bölümüne isminizi veya rumuzunuzu yazarsınız ve son olarak admine iletmek istediğiniz mesajı yazıp gönderirsiniz.