Facebook Okey’de Manyak Okey Oyna

Facebook Okey

 

Günlük milyonlarca kişinin girmiş olduğu web sitesi facebook olmaktadır. Bir kişinin bazen birden fazla hesabı olunca, sürekli olarak facebookta gezebiliyor. Facebook sadece paylaşımlar ve mesajlar gönderebileceğiniz bir yer değil, aynı zamanda oyunlarda oynayabiliyorsunuz. Her gün yeni oyunlar çıkmaktadır ve herkes yeni oyunları anında deniyor. Facebook’ta bulabileceğiniz oyunlardan bir tanesi ise Facebook Okey olmaktadır. Oyuna girdiğiniz zaman içeride yüzlerce oyuncular olacaktır. Kimi oynayanlar, kimi ise oyuncu arayanlar olacaktır. Sisteme girdiğinizde size anında davet gönderenler olabilir. Daveti kabul edip etmemek tamamen size kalmış. Facebook okey oynamak eğlenceli oluyor, fakat elbette canlı oynayabilmek çok daha keyifli olmaktadır. Facebook’ta sürekli olarak her gün okey oynayabilir ve günlük ödüller kazanabiliyorsunuz.

Dünya çapında kabul edilmiş ve herkesin sevgilisi olan, herkesin milyonlarca paylaşımlar yaptığı size facebook olmaktadır. Facebook’tan istediğiniz resimleri paylaşabiliyor, mesajlar yazabiliyor ve aynı zamanda oyunlar oynayabildiğiniz için, yapacağınız hiçbir şey yoksa bile Facebook’a girebiliyorsunuz. Artık gündemde olan her şeyi facebook’ta bulabiliyorsunuz. Gerek haberler, gerek videolar, fotoğraflar, özel mesajlar ve ne ararsanız var. Facebook hesabınız varsa, günlük hiç sıkılmanıza gerek kalmıyor. Elbette her şey facebook değil, fakat birçok şeyi buradan yapabiliyorsunuz. İstediğiniz dosyalar varsa Facebook’tan alıp gönderebiliyorsunuz, kendi duvarınıza birçok bilgi paylaşabiliyorsunuz ve en önemlisi okey gibi birçok oyunlar oynayabiliyorsunuz. Eskiden çok fazla Facebook’te okey oynayanlar yoktur, fakat artık birçok kişi bulunmaktadır.

Günlük olarak Facebook’a girerek okey oynayanlar oluyor. Bazıları bir defa girdikten sonra günler, hatta yıllarca girmeyebiliyorlar, fakat okey oynamadan duramayanlar mutlaka her gün girerek birkaç el oynuyorlar. Facebookokey tamamen farklı bir dünya haline gelmiştir. Facebook’ta bulabildiğiniz bütün okey oyunlarında mutlaka en az yüz kişi bulunmaktadır. Facebook’tan okey oynamak ne kadar kolay diye soracak olursanız, aslında canlı olarak oynamaktan çok daha kolaydır, çünkü ayarlamaları kendiniz yaparak oynayabiliyorsunuz. Hesaplamanıza gerek kalmıyor ve bilgisayar bütün hesapları yaptığı için sizin yapmanız gereken sadece doğru taşları atmak ve ceza yememek olması gerekiyor. Bazen dalgın olup yalnış oynayabilirsiniz, fakat her zaman attığınız adıma dikkat etmeniz gerekiyor.