okeyManyak.net adresinde binlerce kullanıcı ile ücretsiz okey oyna.

Facebook Okey, Çanak okey, Okey Plus Facebook Okey Oyna

Okey Türkiye’de oynanan en popüler oyunların arasında geliyor, birçok insan çeşitli okey oyunları ile hem keyifli vakit geçiriyor, hem kazanma hırsı yaşıyor hem de harika bir muhabbet ortamı yakalıyor! Okey oyunlarına bir bakmak gerekirse, 101, eşli ve sayılı gibi birkaç farklı oyun olduğunu görüyoruz ancak burada önemli olan okeyin, oyunun türü değil oldukça keyifli geçmesi ve asıl olan muhabbetin oyunu gölgede bırakması.

facebookokey
facebook okey facebook okeyplus

Facebook

İnternet üzerinden okey oynamak da şu sıralar oldukça popüler bir konu haline gelmiş durumda, eğer siz de internet üzerinden okey oynamak istiyorsanız ilk olarak size tavsiye edebileceğimiz en iyi sitelerden birisi FacebookEn popüler sosyal paylaşım ağı olarak bilinen site üzerinde bilindiği üzere oyunlar da oynanabilmekte, bu bakımdan son derece güzel oyunların yer aldığı sosyal platformda birçok farklı oyun söz konusu ve insanlar birbirleri ile etkileşim içinde okey, tavla, batak gibi oyunları bu sitelerde oynuyorlar.

Facebook okey de bu sebepten dolayı hem okeyin son derece popüler, muhabbet ortamı yaratan bir oyun olmasından dolayı hem de sosyal ağlarda fazla vakit geçirilmesinden dolayı epey popüler olmuş durumda.
Facede okey oynamak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken bu sitede bir hesap açmak, ardından ise birçok farklı isim altında devam eden okey uygulamalarını araştırın, arama yerine okey yazdığınızda çıkacak uygulamalardan birini seçin ve sonrasında anlık olarak uygulamalara giriş yapabilirsiniz, sonrasında ise hemen oyuna girebiliyorsunuz, arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz okeyi tanımadığınız kişilerle de oynayabilir, on numara muhabbetlerin dışında yeni arkadaşlıkları da bu oyunlar aracılığı ile edinebilirsiniz.

OkeyPlus


Okey oynamak için birçok uygulama ve oyun geliştiriliyor, bunların bir kısmı bahsettiğimiz gibi sosyal ağ üzerinde bir kısmı ise doğrudan kendi web sitesine sahip. Okeyplus da bu okey merkezlerinin arasında en çok sevilen ve de en çok okey oynanan, en kalabalık merkezlerden bir tanesi. Bu bakımdan eğer okey oynamak istiyorsanız, internette canınız gerçekten çok sıkılıyorsa ve okey oynayarak zaman geçirmek, yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız sizin için iyi bir tercih, diğer seçenek ise çanak okey olarak öne çıkmaktadır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 0 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 19 Ocak 2022

Cevap bırakın