Bedava Okey Oyna | Manyak.Net’de

Bedava Okey Oynama

 

Herkes bir şekilde bilgisayar veya telefonundan bedava oyunlar oynamak ister. Malum internet ve teknoloji olduğundan beri, herkes oyun veya sanal dünyası peşinde. Bedava oyun oynamakta herkesin işine geliyor. Akıllı telefonlarınıza facebook ve diğer uygulamaları yüklediğiniz sürece, yine her şekilde farklı oyunlar oynayabiliyorsunuz. Bedava okey oyunu oynayabilmekte herkes için en güzeli. Okey Türkiye genelinde çok yaygın bir masa oyunu olup artık internet üzerinden de oynanabildiği için, herkes rahatlıkla girip saatlerce okey masalarında oturabiliyor. Basit bir oyundur, fakat oyunu çok iyi takip etmeniz lazım. Oyunu takip etmediğiniz sürece, rahatlıkla bütün puanlarınızı kaybedebilirsiniz. Bedava okey oynayarak sadece çipler, dolayısıyla sanal para veya puanlar kazanıyorsunuz.

Sizinde internetiniz varsa veya tablet ya da akıllı telefon, anında yükleyip okey oynamaya başlayabilirsiniz. Sadece okeyin kurallarını öğrenmeniz gerekiyor ve aynı zamanda dikkatli adım atmanız gerekiyor. Okeyde eğer yanlış veya işler taş atarsanız ya da en kötüsü, okey oyunlarında önemli olan okey taşını atarsanız ceza yersiniz. Bunun olmaması için, oyunu dikkatlice takip etmeniz gerekiyor. Bedava okey oyunu oynayabilmek elbette güzel ama çok fazla kaptırmayın ki işlerinizden olmayın veya halletmeniz gereken işlerden uzaklaşmayın. Artık herkes otobüs beklerken, sıra beklerken veya mola verdiği zaman tabletini ya da telefonunu eline alarak okey oynamaya başlıyor. Hatta dahada ilginç olan tarafı, okey oynayabilmek için mola saatini bekleyenler bile oluyor.

Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan internete girerek bedava okey oyna diye yazdığınızda karşınıza yükleyebileceğiniz birçok seçenekler çıkacaktır. Birçok telefonlar android sistemi ile çalıştığı için oyun anında yüklenecektir. Bilgisayarda oynamak istediğinizde yüklemenize gerek yok. Direkt olarak facebook ve benzeri web sitelerine girerek kendi hesabınızdan rahatlıkla oynayabilirsiniz. Eskiden okey oyunu nedir diye sorduğunuz zaman bilmeyen çok kişi vardı, fakat artık neredeyse herkes biliyor. Kadın erkek fark etmeksizin, herkes okey oynuyor. Kimi evine okey takımı alıp arkadaşlarınız çağırıyor, kimi ise internette okey oyununda buluşup oyunlarını oynuyorlar. Eğlenceli bir oyundur ve çok fazla rekabete girebileceğiniz bir oyun olmaktadır. Sizde oynamaya başlayın ve herkesin neden okeyi bu kadar çok sevdiğini anlayacaksınız.