Acil Yardım diyen üyelerimiz ana sayfamıza bir göz atarak dilediği yeri tıklayıp okuyarak ve iletişim bölümündeki kutucuklarından birini tıklayarak bize ulaşabilir ve Yardım alabilirsiniz.

 

Oyuna başlamak ve takma ismimizi kaydetmek için öncelikle giriş yaptıktan sonra karşınıza kutucuk çıkacaktır.Bu kutuya her zaman kullanabileceğiniz takma isminizi yazmanız gereklidir.Takma isminizi ve giriş için daimi kullanabileceğiniz şifrenizi yazıp sonra Avatar resminizi tıklayıp seçtikten sonra ”Okey Oyununa Gir” butonuna basmalısınız.Bu işlemi ilk defa yaptığınız için karşınıza 2.adımdaki ”Takma isim Kaydet” kutusu çıkıcaktır.Daha önce kayıt yapılmayan takma isimler için çıkan bu kutuda yanda görüldüğü gibi takma ismimizi, şifremizi ve birde kendi e-mailinizi yazdıktan sonra kaydet butonuna tıklayarak kayıt işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Manyak.net okey sitesinde söyleyebileceğimiz son sözlerimiz, Yalan haberlerle yola çıkma!!Aradığın tüm bilgi burada. Tek site adresimiz Manyak.net Durma okey oyna, oynarken ihtiyaç duyarsan Yardıma ışık olur o anda sana.. Mesajını yolla Yardım hemen yanında.Soru ve Önerilerinizin cevabı için lütfen İletişime geçin…