Okeye4 Arıyoruz ..! Manyak.Net Odalarinda

GÜZEL OKEY

Bu aralar internet üzerinde en fazla oynana oyunlar arsında okey oyunu birinci olarak gösteriliyor. Gerçekte de kafelerde en fazla oynan oyun özelliğine sahip olan okey oyunu artık internet üzerinden de çok rahat bir şekilde oynanabiliyor. Bedava okeyoynamak isteyen kişiler artık arama motorlarına bedava okey oynamak istiyorum yazdıkları anda karşılarına bu güzel oyunu oynayabilecekleri binlerce siteyi görebiliyorlar. Bedava okey oynamak artık büyüklerin internet başında en fazla yaptıkları işlerden biri haline gelmiş durumda. Kısa bir süre içinde bu oyunu oynamak istedikleri sitelerin sayısında da büyük bir artış gözleniyor. Özellikle çocukların çok sık ziyaret ettikleri siteler bile büyükleri kendi siteleri üzerinden oyun oynamaya yöneltmek için okey oyununu kendi sitelerine hemen koymuş durumdalar.

Bu yüzden artık büyüklerde sadece kendileri için hazırlanmış sitelere girmiyorlar. Artık karşılarına ilk çıkan siteyi ziyaret edip okey oyununu burada oynamaya başlıyorlar. Sizde henüz internet üzerinden okey oyunu oynamaya başlamadıysanız en kısa süre içinde bu güzel oyunu denemelisiniz. Uzakta olan arkadaşlarınız ile de bu güzel oyunu çok rahat bir şekilde takım ya da eş olarak oynama şansınız var. Tek yapmanız gereken işlem arkadaşınız ile aynı siteye girdikten sonra aynı masaya oturmak. Bunun ardından sizleri çok güzel ve çok eğlenceli uzun saatler bekliyor. Şimdiden hepinize okey oyununda bol şanslar ve güzel saatler diliyoruz.

 

                                                              KEYİFLİ OKEY

Kısa zamanda artık insanların internet üzerinden oyun oynaması çok popüler bir hale geldi. Bu konuda her gün internet üzerinde çok sayıda oyun sitesi açılıyor. Özellikle erkekler okey oyununda ve kağıt oyunlarında internet üzerinde daha fazla zaman geçirmeye başladılar. Bu yüzden artık evlerinden çıkmadan çok rahat bir şekilde okey oyunu oynayabiliyorlar.

Okey oyununa olan ilgi sadece erkeklerde geçerli bir durum değil. En az erkekler kadar bayanlar da bu oyunu giderek artan bir şekilde oynamaya başladılar. Bu yüzden artık bu oyunu oyamayabilecekleri sitelerin sayısında da bir patla yaşandı. Okeyoyunuoyna seçeneğini nerdeyse her site kendi oyunları arasında dâhil etmiş durumda.

Okeyoyna seçeneği tek başına oynanabildiği gibi eşli olarak da oynanıyor. Sevdiğiniz bir arkadaşınız ile aynı oyun sitesine girerek bu oyunu sanal ortamda karşılıklı olarak oynama şansınız var. Bu oyunun grafikleri ve hazırlanışı basit olduğu için en kötü bilgisayarlardan bile çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu yüzden insanlar bu oyuna girdikleri andan itibaren bu oyunun tam anlamıyla bağımlısı oluyorlar. Farkı şekillerde ve farklı türlerde oynana okey oyununun en fazla oynanan şekli renkli diye bilinen belli renklerin belli bir sayı katına eşit olduğu şeklidir. Biten kişinin dışındaki kişiler ellerinde kalan sayıyı o el hangi renk okey olarak belirlenmişse onunla çarparak kendi hanelerine yazıyorlar ve bu şekilde oyuna devam ediyorlar.

Etiketler: