Okey Oyunu Oyna – Ustalar

Çoğunuzun okey siteleri konusunda araştırma yaptığını söyleyebiliriz. Sıkıcı ortamlardan uzaklaşmak adına bedava okey oynamak isteyenlerin adresi olan ıstaka.net sayesinde birbirinden güzel seçenekleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Okeyin yanı sıra tavla oyunlarının da bulunduğu sitede ‘okey oyna’ kategorisine tıklayarak odaları görüntüleyebilirsiniz. Ancak bu süreçten önce takma adı ve şifre ile avatarınızı seçerek oyuna dâhil olmanız gerekiyor. Hemüz bir üyeliğiniz yok ise ‘hemen üye ol’ butonuna tıklamanız ya da facebook ile oyuna direkt bağlanmanız yeterli olacaktır.

Bedava okey oynamak isteyenlerin bir diğer tercihi manyak okey sitesidir. Vazgeçilemez bir tutku olarak ülkemizde oynanan okey oyununun farklı versiyonları da bulunuyor. Bu versiyonlarla ilgili bilgilere geçmeden önce üye olmadan okey oynamanın ne kadar mantıklı olduğunun bilinmesinde yarar var. Çünkü başlangıçta üyelik süreciyle uğraşmak istemeyenlerin bu şekilde işlem yaparak hizmet alması gerektiğini söyleyebiliriz. Zaten durumun farkında olan kapsamlı ve online okey siteleri de aynı şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Aslında her sitenin birbirinden farklı okey oyuncularını bir araya getirdiğini söyleyebiliriz ancak bazı sitelerin bir adım önde olduğu unutulmamalıdır.

Okey salonlarının çokluğu ve kaliteli alt yapısıyla bilinen okeye4.com/ustalar sitesinin de bir hayli rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Sitede bedava okey oynama fırsatının yanı sıra radyo dinleme olanakları da bulunuyor. Bu şekilde oyununuzu oynarken sıkılmayacak ve radyonuzu dinlerken diğer oyuncularla sohbet etme şansını yakalayacaksınız. Pek çok kategorinin yer aldığı bu sitede 11 adet okey salonu bulunuyor. Her birine anında bağlanarak okey oynamaya başlayabilirsiniz. Günümüzde bu sitelerin gerçekten sorunsuz ve başarılı bir şekilde hizmet verdiğini ve bu anlamda sorunsuz olarak çalıştıklarını söylemek doğru olacaktır.

Ülkemizdeki ciddi bir kitlenin online olarak okey oynadığı bilinmektedir. Durum böyle olunca birbirinden kapsamlı ve kaliteli sitelerin sayısı da artmaktadır. Genel anlamda hangi siteden hizmet alması gerektiğine karar veremeyen oyuncuların bu konuda istediği gibi hareket etme şansına sahip olduklarını söyleyebiliriz. Çünkü ücretsiz ve çoğu zaman üyelik istemeyen sitelere günün her saatinde giriş sağlayabilir ve oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Alternatif seçeneklerinin ülkemizde oldukça fazla olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.