okey oynamak istiyorum

okey oynamak istiyorum

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile artık her evde bir bilgisayar ve birde internet bağlantısı bulunuyor. Hemen her işimizi internet üzerinden yapıyoruz. Fatura ödemelerimizi, alış verişlerimizi, haber ve hava durumlarını bile internet üzerinden takip etmeye başladık. Sosyal paylaşım siteleri ile arkadaş ve tanıdıklarımızdan haberdar olabiliyoruz. Eğlenmek istediğimizde de internetten faydalanıyoruz. Çeşitli oyunlar oynayarak poker, batak, tavla, okley gibi oyunlarla hayatımızı daha eylenceli bir hale dönüştebiliyoruz. Okey oynamak istiyorum dediğimizde Facebook Okey uygulaması sayesinde kendi arkadaşlarımızla hem sohbet edip, hemde eğlenebiliyoruz.

   Facebook Okey uygulaması sayesinde arkadaşlarınıza okey oynamak istiyorum daveti gönderebilirsiniz. Sadece kendi arkadaşlarınızla değil diğer oyuncularla da oynayabilirsiniz. Facebook’un 30 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Okey oynamak için ya da sohbet etmek için birçok arkadaşınız olabilir. Facebook Okey uygulamasında okey oynayarak oyuncularla güzel, kaliteli sohbetler edebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilir, sosyal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Okey oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Okey masasında fotoğrafınızın diğer oyuncular tarafından görünmesi için oyun puanınızın 1200 olması gerekiyor. Puanınızı birkaç oyun oynayıp kazanarak bir iki saat içerisinde 1200’e çıkarabiliyorsunuz. Facebook’ta Okey oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Siz sisteme her giriş yaptığınızda sistem size otomatik olarak hediye puan veriyor. Puanlarınızla okey oyunlarına katılabiliyorsunuz. Ayrıca oynamaya devam ettikçe sistem puan vermeye devam ediyor. Birde kazandığınız zaman puanlarınızı dahada çok arttıyorsunuz. Facebook okeyde oyun oynamak için her zaman puanınız oluyor.

   Bedava okey oynamak istiyorum dediğinizde, yeni arkadaşlıklar edinmek, güzel sohbetler ve paylaşımlarda bulunmak istediğinizde 7’den 70’e herkesin sevdiği ve oynadığı Facebook Okey’e sizde gelin. Eşli okey, gösterge, çifte gitme, renkli bitme gibi özellikleri olan Okey oyununu Facebook üzerinden oynayabilirsiniz.