Mynet Okey , Mynet’de Okey Oyna

GÜZEL VE EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMENİN TEK ADRESİ

Günlük hayatta bazen çok yoruluruz, çok sıkılırız. Gün içerisinde sıkıldığımız durumlarda ise bu sıkıntımızı giderebilecek çok güzel oyunlar bulunmaktadır. oyun sitesi bunlardan bir tanesidir. Eğlenirken vaktin nasıl geçtiğini de anlayamayacaksınız. Türkiye’nin en büyük oyun sitesinde oyun oynamak ise oldukça kolaydır. Oyun oynayabilmek için hiç bir ek ücret gerekmemektedir.

okey  oyna Oysitesi hem eğlendirir hem güldürür bazen de tatlı kızgınlıklar yaşatır. Oyun hem eşli hem de tek olmak üzere iki çeşit oynanabilmektedir. Eşli oynadığınız oyunlarda eşinizin el açamamasına bazen kızabilirsiniz ama bu da oyunun en eğlenceli taraflardan birisidir. Okey Çinli’ler tarafından ortaya çıkan ve taşlar ile oynanan bir oyun çeşididir. Türkiye’de oynanan okey oyunu ise Çin’liler tarafından ortaya çıkan oyunun kurallarının değişime uğramış halidir. Bu oyunun kullanıldığı yerlerden birisi de engelli çocuklara renkleri ve sayıları öğretebilmektir. Çıkış noktasının ise domino taşları olduğu düşünülmektedir. 13. yy dan günümüze kadar uzanmaktadır. Sitenin çarpıcı tasarımlar ile düzenlenmesi sayesinde oyun oynama zevkiniz artmaktadır. Kolay kullanılabilen bir site olup bunu oyunlarına da yansıtmaktadır. Bir çok oyun masası bulunmaktadır. Oyun masalarının isimleri genelde şehirlerden ve çeşitli bölgelerden oluşur. Böylelikle aynı şehirde bulunan tanımadığınız insanlar ile tanışma fırsatınız da olmaktadır. Arkadaş çevrenizi genişletici ve sosyalleştirici özellikleri vardır. Her oyun oynadığınızda yeni tatlar ve heyecanlar yaşama fırsatına sahip olacaksınız.

Sitede oynanan oyunlar tamemen ücretsizdir ve oynayabilmek için herhangi bir şart aranmamaktadır. Her zaman her yerde oynanabilmesi için artık cep telefonlarına da indirim işlemi yapılmaktadır. İndirme işlemi de tamamen ücretsizdir. Mynet okey sitesinde oyunlar tamamen saygı çerçevesi içerisinde  oynanmaktadır. İnsanların kaliteli bir şekilde oyun oynayabilmeleri için çeşitli kurallar mevcuttur. Bu kuralların en başında kullanılan kelimelerin argo olmaması, küfür içermemesi gelmektedir. Buradaki amaç insanların canlarını sıkacak, onları üzebilecek durumları ortadan kaldırıp oyunun eğlenceli bir şekilde devam etmesini sağlamaktır. Web sitemizde okey oyununu en eğlenceli şekilde oynayabilmeniz için her geçen gün ortaya yaratıcı fikirler çıkarmaktayız.