Manyak Okey’de Okey Oyunu Oyna

Manyak Okey

 

İnternet dünyasında oyun oynamanın çok popüler olduğu şu dönemlerde birçoğumuz kaliteli ve ücretsiz oyun arayışına girdik. Online oyun oynama durumu o kadar çok arttı ki milyonlarca kullanıcı kitlesi bulunan sosyal medya sitelerinin yöneticileri dahi web sitelerinde online oyun imkanı sağlamaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda sosyal medya ve hatta internet genelinde en çok oynanan oyun okeydir. Web sitemiz uzun ve titiz çalışmalar sonucunda okeybul.com olarak faaliyete geçmiştir. Web sitemizin diğer tüm oyun sitelerinden farklı olarak, okey oyunu dışında güzel sözler, yazılar gibi kategoriler oluşturmuştur.  Yani okeybul.com sitesi oyunun dışında çeşitli aktivitelere imkân veren ve erişim kolaylığı sağlayan bir web sitesidir.

Okey oynamak isteyen tüm arkadaşlar sitemizde küçük bir gezinti yaparak yurt içinden birçok noktayla iletişim kurabilir ve oyun oynayabilir. Sitemiz tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda siz değerli kullanıcılarımızın görüşleri, yazıları, sözleri bizler için değerli olduğundan ve okey.bul’u beraber geliştirme hedefimizden dolayı sizlerin eserlerini de  web sitemizde  paylaşmaktayız. Okey java tabanlı bir yazılım olduğundan bilgisayarınızda java yüklenmesi gerekir.  Çeşitli sitelerde okey oynamaya çalıştığınızda javayı aramak, bulmak ve kurmak gerekir.  Bilgisayardan pek anlamayan kullanıcılar için bu zor  işlem okey.bul tarafından oldukça kolay bir hale getirilmiştir.

Okey oyununa girdiğinizde bilgisayarınız java programını istiyorsa, hemen web sitemizin ilk kategorilerinden birinde bulunan java indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sadece bir tıklama ile bilgisayarınıza inecek olan bu yazılımla sizin isteğiniz kadar web sitemizde online olarak okey oynayabilirsiniz.  Siz okey oynarken arka planda çalacak olan müzikler ve yine arka planda geçecek olan yazılar canınızın sıkılmasına engel olacaktır.Manyak Okey Sitemiz 13 Yıldır Siz degerli Okey Ustalarina Hizmet vermiştir En Güzel Okey Sitesi Olan Manyak.Net Sitemizde Binlerce üyeleriyle dilediginiz masalardan birtanesini secerek yada kendiniz yeni bir masa acarak  manyak ca dakikalar gecirebilirsiniz. Okeyi manyak.net de oynuyoruz ama manyamıyoruz 🙂

Web sitemizin forumuna girerek, web sitemizin daha da geliştirilmesi için yapılan anketlere, çeşitli uygulamalara rastlayabilirsiniz. Web sitemiz görünüm açısından o kadar anlaşılır biçimde tasarlanmıştır ki, bilgisayardan çok az dahi anlamayan kişiler sadece maus hareketleriyle istediği noktaya ulaşabilecektir.  Elbette her sitede olduğu gibi web sitemizden yararlanabilmek için arama motoruna bedava okey oyna gibi bir yazı aratarak  okey.bul web sitemize ulaşıp ücretsiz sadece 5 dakikanızı ayırarak üyelik yaptırmanız gerekecektir. Üyeliğinizi diğer birçok web sitesinde olduğu gibi 10 dakika ve zahmetli bilgi gereksinimlerine ihtiyaç duymadan sadece 3-4 dakika içerisinde ve basit bilgilerinizi girerek yaptırabilirsiniz.  Son olarak web sitemizin sağ alt kısmında mesaj bırakın butonu göreceksiniz. Bu buton okey oynamak istediğinizde yapamadığınız herhangi bir şey olursa, web sitemizde ulaşmak istediğiniz ama ulaşamadığınız bir şey varsa,  ya da java gibi yazılımları bulamıyorsanız kendi isminizi, soy isminizi ya da sitedeki rumuzunuzu girerek admin den destek isteyebileceğiniz bir adrestir. Admin çevrim içi olduğunda mesajınızı görerek sorununuzu kesinlikle çözecektir. Web sitemizde okey oynamak dışında sohbet bölümü de vardır. Dileyen arkadaşlar bu adresten ülkedeki çeşitli noktalarla sohbete geçebilirler.