Manyak.net sitesi 2002 yılında kurulmuş olup internet hayatına ilk olarak eğlence sitesi olarak siz internet kullanıcılarına sunulmuştur.Daha sonraları facebook tarzı sosyal paylaşım sitesi olarak devam edip, son olarakta okey sitesi ile manyak okey dedirtecek okeyi ile sizlere sunulmuştur.Amaçımız sizlere daha eğlenceli,hoş vakit gecirebilceğiniz br ortam yaratmaktır.

 

Gerçek yaşamda önce fizikleri ile giyim kuşamları ile sonrada fikirleri ile ve yaşam görüşleri ile zihinleri ile tanışırız, insanlar ile Okey ortamında önce fikirler, görüşler ön plandadır. Okey Manyak.net, Keyifle okey oynayabileceginiz, istediğiniz kisilerle veya var olan arkadaş portföyünüzü geliştirerek beraberce okey oynayabileceğiniz adı gibi net, size Manyak bir okey dedirtecek bir okey oyun sitesidir.

 

Amacimiz daha geniş oyun yalpazesi sunmak ve beraberinde 101, tavla, batak, poker, pişti, bilardo oyununları ile sizleri buluşturmak ve arkadaşlarınızla daha güzel zaman geçirmenizi saglamak. Bugun Ücretsiz Üye Olabilirsiniz. İnternette milyarlarca kişinin kullandığı Kaliteli Okey Sitesi Olan Manyak.net, Sizlere daha Keyifli Okey Oynamanız için Yeni Tasarımı ve Sürpriz Yenilikleri ile Hizmetinizdedir.