Facebook’da Okey Oyunu | Manyak.Net

FACEBOOK VE OYUNU

Artık internet kullanan herksin bir facebook adresi var. Hem dünyada yer alan haberlerden hem de arkadaşlarımızın yaptıklarından ya da resimlerinden çok kısa bir süre içinde bu site sayesinde haberdar oluyoruz. Şu an da facebook sitesine üye olan kişilerin sayısı 1 milyar kadar olmuş durumda. Ülkemizde de çok talep gören ve nerdeyse herkesin bir adresi olan bu güzel sitede artık okey oyunu da yer alıyor. Çok kısa bir süre içinde facebookokey oyunu en fazla oynana oyunlar arsında lider duruma geldi.

Özellikle ülkemizde kafelerde en fazla oynana oyun olarak bilinen b okey oyunu artık birçok çeşidi ile facebook içinde de yer almakta. Facebook okey kısa sürede siteyi ziyaret eden herksin en fazla oynadığı oyun olmayı başardı. Facebook okeyoynamak isteyen kişiler kısa bir süre içinde bu oyuna ulaşabiliyorlar. Zaten oyuna girdiklerinde ne kadar fazla bir kişinin o an oyun oynadığını çok rahat bir şekilde görebiliyorlar. Bu yüzden poker ya da tarla gibi oyunların önüne kısa bir sürede geçmeyi başardı.

Sizin de facebook hesabınız varsa ve hala okey oyununu bu site üzerinden oynamaya başlamadıysanız en kısa süre içinde bu güzel ve heyecanlı oyunu ister bilgisayarınızdan isterseniz de cep telefonlarınız ile rahat bir şekilde oynamanızı size öneriyoruz. Bu oyuna bir kere girince artık sizde bağımlısı olacaksınız.

 

FACEBOOK VE OKEY

Okey oyunu giderek artan bir şekilde sosyal paylaşım sitelerini kullanalar arsında oynanır hale geldi. Özellikle facebook kullanıcıları bu oyunun siteye yüklenmesinden sonra daha da sık bir şekilde bu oyunu yonamaya başladılar. Facebookokey artık bu siteye üye olan herkes tarafından neredeyse oynanıyor. Facebook sitesi artık yaşamlarımızda sürekli olarak takip ettiğimiz en büyük site haline geldi. Hem haberleşmek hem gündemdeki olayları ve arkadaşlarımızın yaptıklarını bu siteden sürekli olarak takip ediyoruz.

Bu sitenin dünyada 500 milyondan fazla kullanıcısı var. Sürekli olarak yeni oyunlar eklenen sitede bir süre poker ve tarla oyunlarını oynayan kişiler artık facebook okey oyununu da oynamaya başladılar. Hatta ülkemizde kafelerde en fazla oynanan oyun olan okey oyununu artık diğer oyunlardan daha fazla kullanır hale geldiler. Çok kolay bir şekilde girilen oyunun çeşitleri de zamanla bu site içinde yerini almaya başladı. Hem bilgisayarlardan hem de cep telefonlarından kolay bile şekilde girilen facebook sitesinde okey oynamak böylece daha kolay bir hale geldi.

Araba da ya da başka yerlerde cep telefonlarımız ile canımız sıkıldığında bu oyunu çok kolay bir şekilde oynama şansımız var. İnsanlar facebook okeyoynama işine diğer oyunlardan çok daha kolay alışmış durumdalar. Hem tek olarak hem de eşli olarak oynayabildiğimiz bu güzel oyun sayesinde daha güzel ve heyecanlı saatler geçirme şansımızda var.

 

İnternet başında vakit geçiren kişiler burada bulundukları zaman içinde mutlaka bir oyun iyi daha güzel vakit geçirmeye çalışıyor. Önlerindeki sayfada ne olursa olsun arka sayfaların birinde açık olarak bir oyun sitesi duruyor. Bu oyunlar arsında en fazla oynadıkları ve eğlendikleri oyunların başında ise okey oyunu yer alıyor. Sosyal paylaşım sitelerinde de yer almaya başladıktan sonra okey oyunu oynayan kişilerin sayısı giderek artmaya başladı. Durum böyle olunca artık okey oynamak için açılan sitelerin sayısında da bir patlama yaşandı. Okey oyunu da birkaç çeşide sahip. Renkli oynanabilen ya da düşmeli oynanabilen çeşidin dışında 101 okey de en fazla oynana okey türleri arsında yer alıyor. Bu gibi çeşitlere sahip okey oyunu ya da Plus Okey oyunu adıyla da anılmaya başlandı. Kısa bir sürede erkelerin olduğu kadar bayanlarında bu oyuna olan ilgisinde bir artış oldu. Artık bayanlarda internete girdikleri zaman kısa bir süre içinde okey sitelerine girip buralarda keyifli ve neşeli saatler yaşayabiliyorlar. Hem bilgisayara karşı oynanabilen hem de bu gibi siteler sayesinde başka kullanıcılara karşı da oynanabilen okey aynı zamanda eşli olarakta oynanabiliyor. Karşınızdaki eşiniz ile daha erken biterek puan sırlamalarında üst sıralara çıkma şansınız var. Sizde hala internet üzerinden okey oynamaya başlamadıysanız en kısa süre içinde bu güzel heyecana sizde katılmalısınız.

Etiketler:, ,