Okey En İyi Nasıl Oynanır

Eskiden kendim okey oyunu alakalı bir web sitem olmadığı için o zamanlar  daha başka okey sitelerinde sürterdik 🙂 En iyi okey oyunun nasıl oynanacağını en güzel taktiklerin nasıl bulanacağını araştırırdım. Hatta çoğu zaman bilgisayar ile okey oyna programlarını aramaya başlamıştım:) Sanki bilgisayar insan beyninden daha zeki 🙂 Bunlar acemilik döneminde kaldığına inanıyorum umarım sizlerde böyle saçma sapan aramalar yapmıyorsunuzdur.

Evet yeni aramıza katılan ve yeni okeyciler artık sizler de en iyi okey oynamak için böyle hatalara düşmeyin. Ah eskileri böyle okey siteler bolluğunu biz hiç bir zaman yaşayamadık. Ama kendi sitemiz olduğu için demiyorum usta okey yeri her zaman farklıdır. En iyi okey masaları en iyi usta oyuncaları bu okey sitesinden çok rahatlıkla bulabilirsiniz.

En iyi okey nasıl ve ne zaman oynayabilirsiniz. 

  • Öncelikle acemi bir okeyciyseniz yada ilk defa okey oyunu oynuyorsanız acemi yada çaylak okeysalonlarımıza giriş yapmanızı tavsiye ederiz. Belli bir süre burada zaman geçirdikten sonra diğer profesyonel yada usta okey salonlarımıza girerek daha zorlu rakiplerle okey oyunu oynayabilirsiniz. En iyi okey oyuncusu olmak istiyorsanız çok fazla okey oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Ne kadar çabuk okey oyunun mantığını anlarsanız o kadar çabuk usta okey sitesinin puan sıralamasında yükselirsiniz. 
  • Daha hızlı ve seri okey oynamak için okey oyna salonlarımızda kullanıcılarla arkadaş olunuz. Daima aynı arkadaşlarınızla okey oynadıkça kendinizi daha hızlı geliştirirsiniz. Ama bazı kullanıcılarımız okey oyunu oynamaya yada arkadaşlık kuramaya gelmiyor karı kız muhabbetine geliyor böyle kullanıcılardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bir de yeni kullanıcılarımıza şu tavsiyede bulunmak isterim. Diğer okey sitelerin sahipleri ve ekibi sonradan dönmeler bunlar kız nik alıp özellerinize şuraya gelin orada okey oynayalım vs gibi bir şeyler diye bilirler şunu unutmayın ki böyle ilegal işler yapan kişiler web siteleri güvensiz ola bilir ve bilgisayarınıza ağır hasarlar verebilirler.

Evet şimdi ben size ne kadar okeyi şöyle oynayın şu taşı şöyle kullanım desem hava civa olur aklınızda kalmaz pratik yapmadıktan sonra asla usta bir okey oyuncusu olmazsınız. Evet daha hala burada neden duruyorsunuz hemen okey salonlarımıza balıklama bir dalış yapın en iyi okey oyuncusu olmaya çalışın.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.